Про компанію

Компанія Dentist-Home займається оптовим продажем стоматологічних товарів. В асортименті фірми представлені різноманітні інструменти та матеріали, необхідні у щоденній роботі лікаря-стоматолога. Орієнтуючись не лише на ціну, але і на якість інструментів, Dentist-Home забезпечує оптимальне співвідношення цих показників, пропонуючи своїм клієнтам безкомпромісну якість за розумну ціну.

Маючи у своєму портфелі широкий асортимент найпопулярніших стоматологічних матеріалів, компанія є оптовим постачальником таких товарів для стоматологічних кабінетів, поліклінік і стоматологічних клінік різного типу.

До Ваших послуг – професійна консультація, надання вичерпної інформації з приводу характеристик товару, який Вас зацікавив, оперативне виконання замовлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Постійне оновлення та доповнення переліку пропонованих товарів дає змогу завжди йти в ногу з часом, пропонуючи своїм партнерам як товари, які стабільно зарекомендували себе на ринку, так і нові, ще більш сучасні матеріали. Тож наш клієнт, без сумніву, завжди знайде тут те, що шукає.

Ми пропонуємо:
- витратні матеріали для стоматології
- якісні стоматологічні інструменти
- захисні окуляри для стоматолога
- стоматологічні штифти
- різноманітні стоматологічні дзеркала
- слиновідсмоктувачі
- стоматологічні серветки
- римери, відтискні ложки
- стоматологічні лампи та інше.

Співпраця з Dentist-Home – це стабільна та безперебійна робота, гарантія якості та завжди вигідні пропозиції!

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create